WITAJ! Jeśli trafiłaś/eś na tę stronę, to znaczy, że dostałaś/eś wizytówkę od naszego skauta [czyli ktoś Cię zaczepił i powiedział, że nadawałabyś się na modelkę/modela i wręczył Ci naszą wizytówkę/ulotkę] lub sam wpadłeś/aś na pomysł, żeby wysłać do nas swoje zgłoszenie.

JEŚLI ZOSTAŁAŚ/EŚ ZACZEPIONY PRZEZ SKAUTA [czyli osobę, która wyszukuje dla nas kandydatów na modelki i modeli wśród młodych osób, które nie mają żadnego doświadczenia], TO ZNACZY, ŻE ZAUWAŻYŁ W TOBIE POTENCJAŁ I STWIERDZIŁ, ŻE NADAJESZ SIĘ NA MODELKĘ/MODELA. :) 

Teraz my, czyli agencja, chcielibyśmy to zweryfikować, ale najpierw opowiemy Ci o sobie. Agencja Raven Models zajmuje się znajdowaniem [przy pomocy skautów] młodych osób, najczęściej jeszcze się uczących, które przygotowujemy do pracy w zawodzie modelki/modela na większych rynkach takich, jak np. Mediolan, Paryż, Nowy Jork. 

DLACZEGO WARTO WYSŁAĆ DO NAS ZGŁOSZENIE? Teraz, gdy zaczepił Cię skaut i czytasz ten tekst z wizytówką w ręce, zastanawiasz się, czy się do nas odezwać. Pamiętaj:

- wysłanie zgłoszenia do niczego Cię nie zobowiązuje

- jeśli nas zainteresujesz, zaprosimy Cię na spotkanie do biura [jeśli nie masz 18stu lat, to z opiekunem] i porozmawiamy. My powiemy, co mamy Ci do zaoferowania, Ty poznasz nas i wypytasz o wszystko. SPOTKANIE OCZYWIŚCIE NADAL CIĘ DO NICZEGO NIE ZOBOWIĄZUJE.

- jeśli po rozmowie przemyślisz wszystko i za jakiś czas dasz nam znać, że chcesz zostać modelką/modelem, wtedy porozmawiamy o Twojej dostępności [najczęściej się uczysz, więc bedziesz mogła/mógł pracować jedynie w dni wolne od szkoły], o tym jaki mamy na Ciebie plan i jak [w porozumieniu z Tobą i rodzicem/opiekunem] chcemy go realizować. :) Jeśli nasza współpraca ułoży się dobrze, przed Tobą wiele wyjazdów zagranicznych, prac na wybiegach, dla magazynów itd. Poznasz nowych ludzi, zwiedzisz świat, zarobisz i podszkolisz języki.

CO TO JEST ZGŁOSZENIE? Wyślij nam na adres office@raven-models.com poniższe dane i zdjęcia. Na ich podstawie zdecydujemy, czy chcemy się z Tobą spotkać na żywo u nas w biurze.

1. Imię i nazwisko.

2. Wymiary (wzrost oraz biust / pas / biodra).

3. Numer telefonu i adres email własny + rodzica, jeśli jesteś osobą niepełnoletnią.

4. Wiek.

5. Miejsce zamieszkania.

6. Polaroidy - 4 proste zdjęcia bez makijażu: portret, oba profile oraz sylwetka "na baczność", bez pozowania.

7. W zgłoszniu umieść dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Czekamy na Twoje zgłoszenie! :)