brunch.jpg

Chcesz zostać modelką / modelem? Na adres office@raven-models.com wyślij:  

1. Imię i nazwisko.

2. Wymiary (wzrost oraz klatkę piersiową / pas / biodra).

3. Numer telefonu i adres email własny + rodzica, jeśli jesteś osobą niepełnoletnią.

4. Datę urodzenia.

5. Miejsce zamieszkania.

6. Polaroidy - 4 proste zdjęcia bez makijażu: portret, oba profile oraz sylwetka "na baczność", bez pozowania. Mogą być zrobione telefonem.

7. W zgłoszniu umieść dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

 

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ:

Jeśli trafiłaś/eś na tę stronę, to znaczy, że dostałaś/eś wizytówkę od naszego skauta [czyli ktoś Cię zaczepił i powiedział, że nadawałabyś się na modelkę/modela i wręczył Ci naszą wizytówkę] lub sam wpadłeś/aś na pomysł, żeby wysłać do nas swoje zgłoszenie.

My, jako agencja, rozpatrzymy Twoje zgłoszenie i jeśli będziemy zainteresowani, zaprosimy Cię na spotkanie z nami. Agencja Raven Models zajmuje się znajdowaniem młodych osób, najczęściej jeszcze uczących się, które przygotowujemy do pracy w zawodzie modelki / modela na większych rynkach takich, jak np. Mediolan, Paryż, Nowy Jork oraz do pracy w Polsce. 

DLACZEGO WARTO WYSŁAĆ DO NAS ZGŁOSZENIE:

- wysłanie zgłoszenia do niczego Cię nie zobowiązuje

- jeśli nas zainteresujesz, zaprosimy Cię na spotkanie do biura [jeśli nie masz 18stu lat, to z opiekunem] i porozmawiamy. My powiemy, co mamy Ci do zaoferowania, Ty poznasz nas i wypytasz o wszystko

- jeśli po rozmowie przemyślisz wszystko i dasz nam znać, że chcesz zostać modelką / modelem, wtedy porozmawiamy o Twojej dostępności [najczęściej się uczysz, nie bój się, nie będziemy wymagać opuszczania szkoły], o tym jaki mamy na Ciebie plan i jak wspólnie chcielibyśmy go realizować. :)

Jeśli nasza współpraca ułoży się dobrze, przed Tobą wyjazdy zagraniczne, pokazy mody, sesje dla magazynów itd. Poznasz nowych ludzi, zwiedzisz świat, zarobisz i podszkolisz języki.